Glow ART i unikatart

Praca została wykonana według własnego projektu przez panią Maje autorke bloga Glow ART
Za pozwoleniem autorki tego projektu  zamieszczam prace w której wykorzystane zostały aż trzy elementy z unikatart. To doskonały przykład na to w jaki sposób używać florali. Doskonale wyglądają na tle pięknych kamieni, w tym przypadku jest to agat i onyksy.
 Floral, wytłoczka na zielonym agacie najczęściej jest wykorzystywany jako baza do kolczyka. Na tym przykładzie doskonale widać, że elementy te można dopasować do własnych potrzeb i użyć je w dowolny sposób. Baza po lekkim przygięciu do kształtu kamienia posłużyła tutaj jako krawatka. Piękny wzór florala doskonale pasuje do zieleni agatu, podkreślił jego kolor i sprawił, że ten centralny punkt stał się ciekawszy i przyciąga wzrok.
Piękny łącznik na roboczo nazywany przeze mnie strzałką p. Maja wygięła w okrąg i posłużył tutaj jako element do zawieszenia części centralnej na onyksowej oponce. Podoba mi się ten pomysł na wykorzystanie łącznika i jest to najdelikatniejsza krawatka jaką widziałam. Przez to element ten nie stanowi konkurencji do pozostałych części całego projektu.
Floral użyty do zawieszenia całego wisiora na łańcuszku jest elementem bogato zdobionym. W tej pracy p. Maja przygięła go do kształtu oponki, a do zaczepienia na łańcuszku można użyć każdego otworku w tym ażurku. To jest właśnie dużą zaletą florali, że można zaczepiać je dowolnie w każdym miejscu.
Całość piękna i pomimo, że użyto kilka elementów wydawałoby się zupełnie różnych nie ma tutaj przesady, wszystko do siebie pasuje. Naszyjnik jest piękny i unikatowy.


Komentarze

Jagoda R. pisze…
Zgadzam się z przedmówczynią, wisior jest cudny w swojej prostocie!!!

Popularne posty