I WSZYSTKO JASNE:)))


Komentarze

Anonimowy pisze…
No nie ;-) Walizek zazdroszczę ;-))Mam fizia na ich tle ;-)
lin_ka1 pisze…
Kurka... jestem niekumata i nie mogę się rozeznać jak sie wstawia u Ciebie komentarze więc idę na łatwiznę i wpisuję tu choć chciałam pod tym najnowszym o podróżach. Ja wróciłam ze swoich wojaży (przynajmniej częściowych) , a u Ciebie ... wyszła mi cała historia zaczynająca się w kwiatowym ogrodzie, gdzie młodość po wizycie w rezerwacie krzemienia odnalazła skarb, którym się teraz chwali (a ma czym, bo skarbiszcze piękne). Jakby tego było mało, to młodość wybiera się w daleką podróż, o czym świadczą 4 walizy. Jak dla mnie to troche mało tych waliz. W końcu piękności winny się pakować jak za starych czasów i wozić za soba 7 wozów wypełnionych kuframi, walizami i pudłami. Ta podróż to daleka, ale zahaczająca o Tewiego Mleczarza na Kazimierzu (a nie w Anatewce)i inne piękne miejsca )))))
(ale mnie poniosło, ale co zrobić jak tyle tu nowości.
Pozdrówka
lin_ka1 pisze…
Florka
żeby wpisać komentarz kliknęłam na napis "1 komentarz". Wszystko inne co próbowałam uaktywnić okazywało się czymś innym poza oknem do komentarzy. Nie mam pojęcia coś Ty odhaczyła. Wejdź w "projekt strony". Tam jest taki podkatalog "posty i komentarze". W komentarzach możesz to rozwinąć. W nastepnym podkatalogu pojawia się lokalizacja. Jak to rozwiniesz masz opcje :"osadzony w wątku", "Cała strona" "wyskakujące okienko" i "ukryj". Może masz zaznaczone właśnie to "ukryj" i stąd te problemy?
Nie wiem czy Ci pomogłam, ale nic innego nie przychodzi mi teraz do głowy.
FLORENTYNA pisze…
Dziekuje,dziekuje. Nagłowiłam się i naklikałam dzień cały i co? i nic! Zostawiłam dziada na 2 dni, a ze tęsknie to zaglądam dzisiaj i dorzucam tak bez emocji stare zdjątko i co? EUFORIA!!! Coś sie naprawiło! Samo chyba się naprawiło , albo jakoś tam juz sama nie wiem. Najważniejsze, że jest!!! Ja też jestem i pozdrawiam serdecznie. Linko dziękuje za chęci i czas poswiecony:)))))))))))

Popularne posty